Lale fotoğrafı sergisi açıldı

Kültür ve Turizm Müdürlüğünden düzenlenen Muş Lalesi Fotoğraf Sergisinin açılışını Devlet Bakanı Yılmaz ile Tarım ve Köyişleri Bakanı Eker yaptı.

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından düzenlenen “Kadın Çiftçiler Yarışıyor” adlı yarışmayı izlemek için dün Muş’a gelen Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz ile Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker yarışmadan sonra sergi açılışına katıldılar.
Yarışmanın bitmesinin ardından Muş Kültür Merkezi’nde düzenlenen Muş Lalesi fotoğraf sergisinin açılışı Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker tarafından yapıldı.
Sergiyi gezen Bakanlara fotoğraflarla ilgili bilgiler veren Vali Erdoğan Bektaş, Muş Lalesini daha çok tanıtmak için böyle bir yarışma düzenlediklerini ve yarışmaya katıla resimleri burada sergiye açtıklarını söyledi.
Resim çekmeye meraklı olduğu anlaşılan Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker cep telefonu ile çektiği resimleri Devlet Bakanı Yılmaz ile Vali Bektaş’a gösterdi.
Muş Lalesi Fotoğraf sergisinden sonra heyet Muş Emniyet Müdürlüğü polis havuzunda düzenlenen yemeğe katıldı. Türk Sanat Müziği Sanatçısı Nuray Hafiftaş’ın verdiği konserden sonra geceyi Muş’ta geçiren Bakalar bugünde çeşitli incelemelerde bulunarak Muş gezisini sürdürecekler.Muş`un Sesi Gazetesi

Benzer Yazılar